O nás

Kino Svět je jednosálové kino s kapacitou 87 sedadel, pro zpestření si můžete užít film také z 10 retro plážových lehátek.

Kino Svět Lišov se po rekonstrukci stalo jedním z nejmoderněji vybavených kin v Evropě. Nejen filmoví fanoušci, ale i vyznavači všech hudebních žánrů, ocení unikátní 3D zvuk (3D audio systém Auro 11.1). 3D obraz je samozřejmostí.

S 3D obrazem se kino Svět zařadilo do lepší poloviny tuzemských kinosálů, ale s 3D zvukem je teprve pátým kinem v České republice(v Jižních Čechách zatím pouze u nás v Lišově).

Návštěvníci mají možnost si v našem kině zakoupit občerstvení: popcorn, nachos, nápoje, kávu...

Přijďte si užít skvělý filmový zážitek do našeho kina!

 

více o 3D zvuku:

Za 3D projekcemi zaostává pětikanálový standard Dolby Digital, který nedokáže prostorovému obrazu správně přiřadit zvukový vjem, což působí nepřirozeně. Tento hendikep řeší 3D zvukové formáty Auro 11.1 a Dolby Atmos, jež diváky obklopí ze všech stran jako ve skutečném světě. V České republice si diváci spojení 3D obrazu s 3D zvukem mohou užívat jen v pěti kinosálech - v Lounech, Praze, Olomouci, Teplicích a nyní i v Lišově. Tato technologie jediná dokáže rozmíchat do všech instalovaných reproduktorů v kinosále(ve třech desítkách soustav byste jich dohromady napočítali skoro sto!) i zvuk běžných filmů, ale umocňuje hlavně originály.

  

Fotogalerie